04. luty 2019
Premiera jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”  już 24 marca na antenie MTV Polska

Premiera jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już 24 marca na antenie MTV Polska

Już 24 marca br. o 23:00 MTV Polska wyemituje premierowy odcinek jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. W nowej edycji pojawią się uczestnicy znani z „Ex na plaży Polska”.

Stacja MTV Polska potwierdziła datę premiery kolejnej edycji swojego sztandarowego programu. Nowe odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” emitowane będą od 24 marca, w niedziele o 23:00. W jedenastym sezonie popularnego reality show udział wzięli znani z poprzednich edycji Ania „Mała” Aleksandrzak, Ewelina Kubiak, Klaudia Stec, Piotr „Pedro” Polak, Damian „Stifler” Zduńczyk oraz Klaudia „Czaja” Czajkowska i Patryk Spiker, którzy dołączyli do Ekipy w dziesiątej serii. Ponadto skład uzupełniła czwórka uczestników randkowego show stacji „Ex na plaży Polska”: Anastasiya Yandaltseva, Ewa Piekut, Damian „Dzik” Graf i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Premierze programu towarzyszy kampania promocyjna opierająca się głównie o materiały video. Wykorzystane będą najpopularniejsze media cyfrowe: YouTube, Facebook i Instagram. Uzupełnieniem kampanii będą aktywności na portalach i w aplikacjach randkowych a także w sieci GDN. Za realizację kampanii odpowiadał dział on-air VIMN Poland, za zakup mediów dom mediowy Starcom. Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Profil show na Facebooku ma prawie 520 tys. fanów, a konto na Instagramie obserwuje ponad 180 tys. osób.

Zdjęcia do jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” realizowane były w styczniu w Warszawie. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.