29. sierpień 2018
CZWARTY SEZON „EX NA PLAŻY POLSKA”  OD 17 WRZEŚNIA NA ANTENIE MTV POLSKA

CZWARTY SEZON „EX NA PLAŻY POLSKA” OD 17 WRZEŚNIA NA ANTENIE MTV POLSKA

Ośmioro atrakcyjnych singli pod czujnym okiem MTV rozprawi się ze swoją miłosną przeszłością. W czwartym sezonie „Ex na plaży Polska” pojawi się dwoje uczestników znanych ze sztandarowej produkcji stacji, „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” – Ania Ryśnik i

Stacja MTV potwierdziła datę premiery czwartego sezonu „Ex na plaży Polska”. Nowa edycja zadebiutuje na antenie w poniedziałek, 17 września o godzinie 23:00. W pierwszym odcinku zaprezentowani zostaną wszyscy uczestnicy, których zmagania z przeszłością widzowie oglądać będą przez kolejnych osiem tygodni.

Na cypryjskiej plaży wraz z Anią i Bartkiem, których obecność została ujawniona wcześniej, pojawią się trzy piękne singielki – zadziorna Anastasiya, dziewczęca Ismena i pewna siebie Ewa – oraz trzech przystojnych singli – egocentryczny Maciek, szalony Kasjusz i czarujący „Gimi”.

Zdjęcia do czwartego sezonu „Ex na plaży Polska” realizowane były na Cyprze. Producentem wykonawczym programu pozostaje Dragon Head.

Poznaj wszystkich uczestników:

Ania
Pewna siebie Ania znana jest widzom MTV z hitowego „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, w którym wyróżniała się opanowaniem i opiekuńczością w stosunku do pozostałych uczestników. Jest świadoma swoich wdzięków i wrażenia jakie robi na mężczyznach, jednak nie interesują ją przelotne romanse. Nieustannie szuka miłości i męża.

Bartek
Ten facet to prawdziwy miłośnik kobiet! Swoje liczne podboje zawdzięcza m.in. wyrzeźbionemu ciału – efektowi 17 lat treningów karate i fitnessu. Jednak w „Warsaw Shore Summer Camp 3” to on dał się uwieść żywiołowej Ewelinie, co zapoczątkowało burzliwy romans. Która z jego licznych ex pojawi się na cypryjskiej plaży?

Anastasiya
Zmysłowa, egocentryczna, urodzona kokietka. Uwielbia świat mody, jednak jej niski wzrost dyskwalifikuje ją jako modelkę. Studiowała projektowanie odzieży, obecnie kończy dyplom z zarządzania. Większość facetów w jej obecności traci rozum, dlatego imponują jej jedynie ci, którzy stanowią wyzwanie. Kobiety przeważnie nie darzą jej sympatią…

Maciek
Certyfikowany dietetyk i trener personalny, który najbardziej na świecie kocha… samego siebie! Oprócz trenowania bierze udział w zawodach fitnessu plażowego. Egocentryczny megaloman, ale jednocześnie sympatyczny chłopak. Jest przekonany o swojej atrakcyjności i chętnie ją wykorzystuje. Nie szuka miłości.

Ismena
Piękna, dziewczęca i bardzo skromna. Szybko się denerwuje i tak samo szybko wybacza. Nie lubi się kłócić, jednak gdy ktoś ją prowokuje, nie odpuszcza. W okrutnym świecie wierzy w jedyną miłość, wierność i prawdomówność. Jest jednak przy tym chorobliwie zazdrosna… Lubi wysportowanych i wytatuowanych facetów.

Bartek „Gimi”
Przystojny i czarujący romantyk, który lubi grę w zdobywanie – działa powoli, ale zawsze skutecznie. Na początku wzbudza zaufanie sprawiając wrażenie grzecznego chłopaca, jednak zdrady i liczne romanse nie są mu obce. Uwielbia sport, imprezy oraz bycie w centrum uwagi.

Ewa
Fanka tatuaży i medycyny estetycznej. Uwielbia prowokować! Chętnie i bez skrępowania eksponuje swoje walory, ale nigdy nie pokazuje się światu bez makijażu. Nie ma jednak szczęscia w miłości. Wszyscy jej byli faceci traktowali ją, jak swoją własność, a Ewa nie znosi tego typu relacji. Czy w programie spotka faceta idealnego?

Kasjusz
Najbardziej zwariowany uczestnik tego sezonu, który na co dzień podbija świat finansów! Ma niebywały dystans do świata i samego siebie. Jego żartobliwe usposobienie jest niezwykle skutecznym wabikiem na kobiety – potrafi „rozpracować” nawet najbardziej wybredną kobietę.