23. lipiec 2018
STACJA MTV ROZPOCZĘŁA ZDJĘCIA DO JUBILEUSZOWEJ, DZIESIĄTEJ EDYCJI  „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY”

STACJA MTV ROZPOCZĘŁA ZDJĘCIA DO JUBILEUSZOWEJ, DZIESIĄTEJ EDYCJI „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY”

Najsłynniejsi imprezowicze w Polsce rozpoczęli kolejny sezon hitowego programu. Stacja zapowiada, że najnowsza edycja obfitować będzie w niespodzianki.

Po znaczącym sukcesie dziewiątego sezonu, który zgromadził największą widownię od 2014 roku, stacja MTV Polska zdecydowała się na realizację kolejnej edycji swojej flagowej produkcji. W dziesiątej odsłonie „Warsaw Shore” widzowie zobaczą szóstkę Ekipowiczów znanych z poprzednich sezonów. Na planie pojawiła się m. in. „Mała” Ania, która jako jedyna brała udział we wszystkich dotychczasowych edycjach show. W nowym sezonie zobaczymy również Ewelinę, Piotrka, Damiana „Stiflera” i Marcina „Brzydala”. Do składu powróciła także, uwielbiana przez męską część widzów, Klaudia.

Stacja nie zdradza, czy do popularnej szóstki dołączą nowi uczestnicy. Wiadomo jednak, że w najnowszym sezonie willę, w której nagrywany jest nowy sezon „Warsaw Shore”, odwiedzi wielu gości, w tym także osobe znane widzom z poprzednich edycji.

Zdjęcia do dziesiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” realizowane są na Wybrzeżu, w jednym z popularnych polskich kurortów. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.