17. kwiecień 2018
KONCERT MTV UNPLUGGED BRODKA JUŻ ZA NAMI!

KONCERT MTV UNPLUGGED BRODKA JUŻ ZA NAMI!

Wraz z Brodką zaśpiewali jedni z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia: Dawid Podsiadło oraz Krzysztof Zalewski, który towarzyszył artystce przez cały koncert jako członek zespołu.

W ubiegły czwartek w lubelskim Centrum Spotkania Kultur odbył się jeden z najważniejszych koncertów tego sezonu, MTV Unplugged Brodka! Artystka wykonała swoje największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach „bez prądu”. Na scenie towarzyszył jej kilkunastoosobowy zespół, w skład którego weszli muzycy grający także na rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła. Zgodnie z tradycją koncertów MTV Unplugged nie zabrakło również gości specjalnych. Wraz z Brodką zaśpiewali jedni z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia: Dawid Podsiadło oraz Krzysztof Zalewski, który towarzyszył artystce przez cały koncert jako członek zespołu. Na szczególną uwagę zasłużyła również zachwycająca oprawa wizualna. Całość zrobiła na widzach koncertu ogromne wrażenie.

Już w czerwcu ten wyjątkowy koncert zostanie wydany na specjalnej edycji CD nakładem [PIAS] Recordings Poland and Eastern Europe. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu MTV Unplugged, w wykonaniu m.in. takich artystów, jak: Hey, Wilki, Kayah oraz O.S.T.R.

O MTV UNPLUGGED
MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull, a cały cykl MTV Unplugged ruszył od 1989 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością.

Wśród najważniejszych artystów, którzy zostali zaproszeni do projektu MTV Unplugged warto wymienić m.in. Nirvanę, Pearl Jam, Alice in Chains, Lykke Li, Florence and the Machine, czy Alicia Keys.

W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki, Kult i O.S.T.R.