26. marzec 2018
TAKESHI’S CASTLE: TAKE WARIATY OD 13 KWIETNIA NA ANTENIE COMEDY CENTRAL FAMILY!

TAKESHI’S CASTLE: TAKE WARIATY OD 13 KWIETNIA NA ANTENIE COMEDY CENTRAL FAMILY!

W roli komentatorów m.in. Michał Koterski, Michał Figurski i Make Life Harder!

*Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Już w kwietniu na antenie Comedy Central Family zadebiutuje „Takeshi’s Castle: Take Wariaty” –prawdopodobnie najbardziej szalony teleturniej w historii, okraszony komentarzem najzabawniejszych polskich komików i mistrzów słowa mówionego. To będzie prawdziwa beczka śmiechu!
*
„Takeshi’s Castle: Take wariaty” to wybuchowa i przezabawna mieszanka azjatyckiego teleturnieju i polskiego humoru w najlepszym wydaniu. W każdym odcinku 100 śmiałków z Tajlandii zmierzy się na najbardziej odjechanym torze przeszkód. Na drodze do mety uczestnikom staną m.in. ogromne spadające ziemniaki, latające grzyby i dziesiątki innych absurdalnych i przezabawnych trudności... Ten osobliwy wyścig z czasem, grawitacją i zamkniętymi drzwiami zostanie okraszony humorystycznym komentarzem mistrzów słowa mówionego i koneserów dobrego humoru. W roli komentatorów usłyszymy m.in. Michała Koterskiego, Rafała Bryndala, Michała Figurskiego oraz najzabawniejszy internetowy duet Make Life Harder.

Teleturniej „Takeshi’s Castle” został stworzony w latach 80. w Japonii. Program, w którym uczestnicy mierzyli się w wyszukanych, wyczynowych konkurencjach szybko zdobył ogromną popularność i jest obecnie uznawany za kultowy w wielu krajach na całym świecie. Jesienią ubiegłego roku najnowsza, tajska wersja „Takeshi’s Castle” została wyemitowna na antenie brytyjskiego Comedy Central. Zmagania uczestników komentował popularny prezenter i komik, Jonathan Ross.
Program„Takeshi’s Castle: Take wariaty” będzie emitowany od 13 kwietnia w każdy piątek o 22:00 tylko w Comedy Central Family.

Premiera: 13 kwietnia, sobota, godz. 22:00

Emisja: piątki, godz. 22:00